Bezpečnostní pás

Plasty, sedačky, tapecy, pojezdy, radičky, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Bezpečnostní pás

Příspěvek od Peťas »

Zdar,
od koupě auta se mi nenavíjí řádně bezpečnostní pás u řidiče i u spolujezdce. Myslím tím, že když se mu pomůže tak se navine ale zabere to několik otravných vteřin před každým vystoupením z auta. Zkoušel jsem pás demontovat rozvinout a očistit a očistiti plast odkud vychází. Jestli to pomohlo o 10% na pár použití tak to jistě byl subjektivní pocit. Předpokládám, že pružina nebo co to ovládá bude unavená. Originál už není možné koupit. Nemáte někdo tip jak to napravit? Kdyby se třeba dal použít dostupný z novějšího modelu Hondy nebo zadní pás z jiného mpdelu ktrý nebude mít unavenou pružinu, byla by to pecka! Zajímalo jestli máte stejný problém nebo je to jen u mě.
Díky za každou odpověď.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Mammba
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 07 říj 2017 12:18
Bydliště: Tatenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezpečnostní pás

Příspěvek od Mammba »

Zdravim
Ja mám to samé...taky jsem to cistil ,prohlizel ale nic se zlepšilo :o jedině asi vymenit za nejakej jinej.Štve mě to taky .... hodně
Život je Svině ;)
CR-X del sol 92kw
Uživatelský avatar
Georgino
Místopředseda
Příspěvky: 363
Registrován: 09 pro 2015 06:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezpečnostní pás

Příspěvek od Georgino »

Zkoušeli jste poslední záchranu v podobě suchého kluziva na bezpečnostní pásy?
Je to vlastně teflon ve spreji, já se na to chystám taky ale ještě jsem se k tomu nedostal.
Možná o víkendu když to stihnu tak to zkusím a pak dám vědět.
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Bezpečnostní pás

Příspěvek od Peťas »

To zni jak nejnovejsi vychytavka od Horsta Fuchse. Urcite dej vedet kde se to da sehnat a jestli to neni jen lapak na vejry.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Odpovědět