Vzpěry kufru

Výměny, náhrady, repase, opravy, ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Zdar, nebyl by náhodou někdo ochotný změřit originální vzpěru a změřit zdvih? Auto mám zazimované daleko od domova. Díky
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Tak už nikdo nic měřit nemusí, včera mi to nějak špatně hledalo. Dnes jsem velice rychle našel co potřebuji:
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=813 ... %C3%96FORS
při té ceně neváhám a objednávám.
Případná alternativa:
http://www.aliexpress.com/item/2-pcs-Re ... 18400_6151
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od SpaceMan »

Dobrá práce Peťasi... To se bude hodit!
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Tak jsem chtel vymenit vzpery, ale nemhl jsem ty puvodni vyndat z cepu. Nevi nekdo jestli to jde vyndat? Nedo se musi koupit i nove cepy, ktere jednoduse odsroubuji? Na puvodnich vzperach jsem nenasel zadne zajisteni tak jako je u tech neoriginalnich co jsem koupil nebo treba u skodovackych vzper. Jedine co me napadlo bylo odrezani, ale myslim ze bych se nevyhnul poskozeni cepu. Dik za rady.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Georgino
Místopředseda
Příspěvky: 363
Registrován: 09 pro 2015 06:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Georgino »

No já si vzpomínám, že jsem u těch svích je musel tenkrát naříznout, abych ten kloub dostal ven. Ale třeba jsem byl jen netrpělivej a bylo mě to fuk, když jsem tam potřeboval dostat ty z octávky.
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Na původní vzpěře jsem objevil nápisy - demontujte nebo nahřejte. Takže jsem je demontoval celé i s čepy a nahříval. Nikam to však nevedlo. Tak jsem provedl radikální řez a hotovo. Uprostřed nové již s nasazenými čepy a na krajích původní. Až je hodím na auto (nějaký další víkend) tak napíšu jak zvedají a drží.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Tak vzpery na aute a delaji uplne precne co maji delat, za 600 dobra investice.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
jakill
Nováček
Příspěvky: 0
Registrován: 16 pro 2015 13:40
Bydliště: Praha 5 - Smíchov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od jakill »

Cau Petasi,

co je to na tve fotce za tenke krouzky? Jsou to nejake pojistne krouzky co byly v tech kulovych pouzdrech? Ja si prave puvodne myslel ze tam budou, ale vybavuji si ze jsem je kdysi zkousel ocelovou jehlou vydloubnout a nepodarilo se mi to, tak jsem usoudil ze tam ty cepy budou asi zalisovane zatepla...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Vzpěry kufru

Příspěvek od Peťas »

Zdar,
presne tak, to jsou krouzky z puvodnich vzper-pouzder. Jsou nariznute tedy roztazne. Taky jsem to zkousel jehlou vydloubnout, ale nepovedlo se. Priznavam ze jsem to zkusel nahrivat jen fenem, nic lepsiho jsem nemel k dispozici. Ani pri vynalozeni veskere mozne sily tak abych ty cepy moc neposkodil tak jsem je ven nedostal. Ty druhovyrobni maji v pozdrech taky krouzek pres ktery to jde v pohode nasadit plus je tam takovy zajistovaci dratek sundavaci, ktery zaruci ze to nevypadne.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Odpovědět