HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Tlumiče, pružiny, coilovery, ložiska, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
frýďa
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 09 pro 2015 08:21
Bydliště: Česká Lípa

HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Příspěvek od frýďa »

Ahoj, koupil jsem kompletní sadu silentbloku od hardrace na CIVIC 5th EG, EH, EJ1/2, ale nesedí mi silentbloky zadního spodního ramene - jsou menší. Neřešil to už někdo? Mam targu z 97, je možné že tam davali nějaký jiný ramena?
IvoČ
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 31 črc 2019 23:17
Bydliště: Ostrava

Re: HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Příspěvek od IvoČ »

já vloni vyměnil všechny silentbloky a co šlo, tak jsem bral značku Lomferder, např zde. A vidím,že by měly pasovat do C5g CRX III i C6g. Nechtěl jsem,aby to bylo v kombinaci s Eibach pružinami moc tvrdé a uskákané.
A když se podívám na stránky Hardrace, tak by měly pasovat na spoustu verzí. Tak Ti asi prodali v sadě něco jiného
ksindl
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 čer 2017 11:06
Bydliště: Loštice

Re: HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Příspěvek od ksindl »

Nekoupil si silentbloky do ramen hardrace?
Uživatelský avatar
frýďa
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 09 pro 2015 08:21
Bydliště: Česká Lípa

Re: HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Příspěvek od frýďa »

Úplně asi nerozumím co tím myslíš? Jako jestli to náhodou nejsou siláče do těch hliníkovejch ramen od Hardrace?
Jestli jsi to myslel takto tak ne, je to opravdu koupená celá sada přímo Civic 5g.
Ale mám další pokrok, všechny targy mají stejná ramena, a mají je stejná ze civicem 5g v motorizaci ESI a VTI. Mno a pak co jsou ty C5G s motorizací na dojetí do nejbližího obchodu tak ty mají ty siláče právě menší. A jak jinak než, že tahle sada mi přišla ( taky se na stránkách mohli někde zmínit, že se vyrábí více druhů ....)
ksindl
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 čer 2017 11:06
Bydliště: Loštice

Re: HARDRACE - silentbloky zadního spodního ramene

Příspěvek od ksindl »

Přesně takto jsem to myslel 😃 každopádně díky za upozornění 😁 zase jsem o něco chytřejší 😃
Odpovědět