Poloosy

Sháníte nějaký díly pro výkon či zachovalé originály? Tady máte správné místo!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Poloosy

Příspěvek od Peťas »

Ahoj,
sháním poloosy, obě. Nové díly nemohu nikde najít na 92kw bez ABS. Jen opravné sady-klouby. Originál v Hondě jsem ještě nepoptával-budu zítra. Hledal jsem na autodoc.cz, na google, na ebay.de a ebay.com tady jsem teda našel ale často s ABS. Nemá někdo zkušeno kde koupit? Díky
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Poloosy

Příspěvek od Peťas »

Našel jsem poloosy, ale mají kroužek na ABS. Neví někdo jestli to něčemu vadí když nemám ABS? Myslím vadí jako rozměrově aby se to tam vešlo nebo ten kroužek/zuby něčemu nevadil
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloosy

Příspěvek od SpaceMan »

ahoj, mám pocit, že mám poloosy ale vlastně i celý podvozek z VTi s ABS a nejak nevím, že by byl problém. Možná by věděl Bullseye, ten jich rozebral víc než já. :lol:
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Poloosy

Příspěvek od Peťas »

Uz jsem objednal poloosy s abs krouzkem, zitra je vyzvedavzm. Jina moznost neexistuje. V honde se mysli ze by nemel byt problem.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloosy

Příspěvek od SpaceMan »

tak jak jsi dopadlo Petře? Možná by mě to taky zajímalo ;) ;)
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Poloosy

Příspěvek od Peťas »

Čas pracuje proti mě a nebyl prostor se tomu blíže věnovat. Snad o víkendu.
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Odpovědět