Project X

Kdy a kde se pořádají zajímavé srazy a akce
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od SpaceMan »

8 dní zbývá! Doufám, že celý delSolTeam.cz bude slavit jak o život! 10 let je přeci dlouhá doba!

... Drive it like you stole it ...
Doktorovic
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 20 úno 2017 14:48
Bydliště: Brno

Re: Project X

Příspěvek od Doktorovic »

Davčo, prosím tě, tady to vypadá, že tam budete s Jirkou sami :shock:
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od SpaceMan »

Vše se hlavně řeší na FB včetně rezervací na ubytování. Sami tam určitě nebudeme...
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Peťas
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: 09 led 2016 17:28
Bydliště: Benešov

Re: Project X

Příspěvek od Peťas »

Ahoj, začalo mi téct řízení jak průtokový ohřívač. V servisu kam jezdím mi řekli, že teď nemají čas. Mám koupené jiné starší řízení. Potřeboval bych to vyměnit kus za kus. Neznáte někoho v Praze nebo ideálně na jih od Prahy, kdo by měl do víkendu čas to vyměnit abych mohl jet na sraz? Díky
Není pochyb o tom, kdy začali lidé poprvé závodit v autech. Bylo to v den, kdy bylo vyrobeno druhé auto. Richard Petty
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od SpaceMan »

Zavolej mi na 776802481, zkusíme něco vymyslet.
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
Chicago
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 09 pro 2015 07:39
Bydliště: Horažďovice

Re: Project X

Příspěvek od Chicago »

Ahoj všichni,
tak letos nepřijedu. To si člověk může říkat o volno dva měsíce předem a stejně ho nakonec nedostane. A to jsem tam chtěl jet už dneska s kolem, že si to pořádně užiju :(
Tak ať se vám to povede a snad někdy příště
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od SpaceMan »

Chicago píše:Ahoj všichni,
tak letos nepřijedu. To si člověk může říkat o volno dva měsíce předem a stejně ho nakonec nedostane. A to jsem tam chtěl jet už dneska s kolem, že si to pořádně užiju :(
Tak ať se vám to povede a snad někdy příště
To mě mrzí Petře! :(
... Drive it like you stole it ...
Uživatelský avatar
M@jk
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 07 led 2017 14:46
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od M@jk »

Dave, teame a všichni lidičky,

a vzhledem k tomu, že se s Davem a Georginem známe, kolik 8 let či už 10? Byla to ideální příležitost to oslavit takto.

Moc děkujeme s Terezkou za super výroční sraz. Paráda to byla. Neskutečný. Ale jako vždy rodinně pohodové. Dokonca sme si aj zahutoreli, zamaďároškovali aj i pošprechtili německy.

Opět velká spokojenost, s Vámi lidičky je vždy radost být, škoda, že časově to nevyjde na Vás OPEN... i END... Snad se zadaří.

Tož až bude téma, šoupnu Vám tam ta videa, co mám z Party ... :-D

;) ;) ;)
© in HONDA patris et VTEC filli et RED LINE sancti Amen
Uživatelský avatar
SpaceMan
Předseda
Příspěvky: 415
Registrován: 08 pro 2015 15:11
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Project X

Příspěvek od SpaceMan »

Ahoj kamarádi,
konečně se dostávám k napsání menšího ohlédnutí za 10 lety, které jsme společně oslavili uplynulý víkend.

delSolTeam.cz byl, je a vždy bude o Hondě CR-X del Sol, ale hlavně o Vás - o lidech, které ty auta máte, či jste je měli a nebo chcete mít.

Když jsem před 10 lety do teamu přišel, tak se ke mně Georgino, Cruiser a vlastně i zbylá banda chovali, jako by mě znali spousty let. A to bylo to, co jsem si ze svého prvního srazu odnesl. Nová přátelství, pohodové lidi a klidný a pohodový sraz.

Proto mě těší, že díky vám mohu tuhle zkušenost předávat dál a věřím, že i díky tomu se vás tolik stále vrací i přesto, že třeba del Solku (už / ještě) nevlastníte.

10 let je fakt dlouhá doba a to, že tady delSolTeam.cz stále je, není jen zásluhou mojí nebo členské rady. Je to hlavně díky Vám, kteří se o del Solky zajímáte, jezdíte na srazy a celkově se prostě chcete potkávat.

Zkrátka - vy - lidé s láskou k Hondě CR-X del Sol a lidem okolo ní - jste ten důvod, proč tady delSolTeam.cz je 10 let a proč i já se každý rok snažím posunout hranice zase o kus víc oproti letem předešlým a to nejen na srazech, ale i na webu, FB, Google+, YouTubu, rajče.net.

Co se týče srazu, tak tady už jen ve zkratce:
1) Účast:
Slušná a řekl bych, že oproti letům předešlým nadprůměrná. Hodně aut nám za poslední 2 roky umřelo, ale zítřky vidím lépe

2) Lidé:
Opět se sešlo zdravé staré jádro, ale bylo vidět i spousty nových tváří. Těší mě, že se zúčastnili i zahraniční hosté a věřím, že jich v dalších letech bude přibývat. Nějaké konflikty z nedorozumění proběhli, ale nic co by bylo neřešitelné

3) Ubytování:
Letos se podařilo zvládnou vše na jedničku. Jak postupně bude probíhat obnova areálu, bude se dát využít více chatek a tak bude kapacita stále vyšší a vyšší.

4) Jídlo:
Myslím si, že byl super nápad udělat v pátek Grill & Chill Party. Co musím lépe domyslet, tak je počet porcí, ale i na to už máme systém. :-) Jinak za mě naprostá pohoda, řízky super, porce super a cena úplná paráda. Na příští rok zkusíme jasně připravit menu dopředu.

5) Projížďka:
Ačkoliv jsme dohromady celou trasu včetně AOS projeli 6×, tak i přes tp jsme museli jet objížďkou. Trasa byla delší, po horší cestě a bez těch hezkých zatáček. Má to však i výhodu - máte se na co těšit příští rok. :-)

6) Letiště:
Letiště byla myslím velká paráda a užil si jej každý tak trochu po svém. Pokud už nejsme na černé listině TZÚS, tak se tam rád vrátím. Rozhodnutí, zda budeme chtít víc prostoru, který bude stát víc peněž, je samozřejmě na vás.

7) Partněři srazu:
Letos bychom se neobešli bez partnerů, kteří nám dodali ceny k soutěžím či pomohli drobným finančním příspěvkem. Jmenovitě - ČSOB Pojišťovna, Zemní práce Doležal, Maxwell, All 4 Media klub v AČR, Berner, Unikej.cz. Taky nesmím zapomenout, že Chose přivezl malé prezenty z hotelu ve Františkových Lázních a Kathrin přivezla parádní gumové náramky, naušnice, dámské spodní prádlo a další drobnosti.

8) Organizační team:
A na závěr se sluší asi říct něco o lidech, s kterými jste se potkali. V první řadě to byla moje drahá Týnka, která Vás ubytovávala, řešili organizační věci a hlavně vymyslela, zařídila a naplánovala tu parádní AOS. Dalším v řadě koho jste potkali je Fífa s Ančou, dvojice, která může za fantastickou přípravu letiště a plánovaní kolem něj. Další dvojka byla Tomáš s Jaruškou, kteří Vám dávali zabrat při šroubování šroubků a pomáhali tam, kde jich bylo nejvíc potřeba. Nesmím zapomenou zmínit ani Mišáka, kterého jste mohli vidět jen v pátek. To je ten človíček, co může za ty parádní poháry pro Miss Project X. Samozřejmě velké díky patří Kájovi s Luckou a jeho družině kuchařek a pomocníků, bez kterých by se nebylo kde ubytovat a najíst.

9) Zhodnocení:
Asi nejlepší sraz, který jsem za tu dobu, co pro Vás srazy organizuji. Organizačně nejpropracovanější a zároveň nejlépe zvládnutý. Pár mušek to mělo, ale to zmákneme doladit zase do příště.

10) Poděkování:
A to patří prostě všem, kteří přijeli, pomáhali či jinak přispěli k téhle parádní akci.

Tak zase za rok přátelé. To budeme slavit taky kulatiny - nechte se překvapit. :-D
... Drive it like you stole it ...
Odpovědět